HEKİM GİRİŞİ

Epilepsi İçin Tam Destek

Epilepsi hastalığı hakkında farkındalık oluşturmak, toplumda süregelen sosyal tabuları ortadan kaldırmak, doğru ve eksiksiz bilgi kaynağı olmak için Türk Epilepsi ile Savaş Derneği ve Türkiye Epilepsi Hasta ve Yakınları Derneği tarafından, UCB Pharma’nın koşulsuz katkılarıyla hayat geçirilen www.epilepsiicinbak.com web sitesine Galatasaray Profesyonel Spor Kulübü oyuncuları rol aldıkları video ile destek verdi.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında büyük bir duyarlılık örneği sergileyen Galatasaray’ın oyuncuları videoda epilepsi hastalığı hakkında önemli bilgiler paylaşıyor.

Videolar
EPİLEPSİ VE ÇOCUK

Çocuğunuzun nöbet geçirdiği sıradaki görünüşü sizin yoğun bir endişe ve kaygı durumuna girmenize neden olabilir, ancak çocuğunuzun sağlığı için sakin kalabilmek çok önemlidir, böylece doktorunuza ne olup bittiğini tam olarak tanımlayabilirsiniz.

DEVAMI
EPİLEPSİ VE KADIN

Dünya’da her 100 kişiden birini, Türkiye’de ise yaklaşık 750 bin kişinin hayatını olumsuz etkileyen epilepsi hastalığı, hormonlarla etkileşime bağlı olarak bu hastalığa sahip kadınlarda çoğu zaman cevapsız soru işaretlerine, eksik ya da yanlış uygulamalara neden olabilmektedir.

DEVAMI
EPİLEPSİ VE İLKYARDIM

Bir kişi yanınızda nöbet geçirdiğinde neler yapmalısınız?

DEVAMI